piątek, 10 maja 2024 01:06

Wkra próbowała, ale ligę zaczyna od porażki

Wkra Sochocin podobnie jak kilka innych zespołów w lidze okręgowej, rozegrała zaległe spotkanie z rundy jesiennej. Jej premierowym przeciwnikiem w ligowej potyczce roku 2024 był Kryształ Glinojeck. Faworytem tego meczu byli goście i z roli faworyta wywiązali się wzorowo. Jedna bramka do przerwy i jedna po przerwie. Wyniku 0:2 piłkarzom z Sochocina nie udało się odmienić, pomimo iż przez całe 45-minut grali z przewagą jednego zawodnika po dwóch żółtych kartkach dla jednego z rywali. Choć okazji nie brakowało to piłka albo obijała poprzeczkę bramki albo skutecznie interweniował golkiper zespołu z Glinojecka.

ocenił po meczu Mateusz Pałka, grający trener Wkry Sochocin.

Sochocinianie z 9 punktami zamykają tabelę. W następnej kolejce zagrają w roli gospodarza z GKS Strzegowo.