W nocy z niedzieli na poniedziałek (7-8 stycznia) doszło do próby kradzieży pieniędzy z bankomatu w Naruszewie. Policja dla dobra postępowania nie udziela na razie szczegółowych informacji. Dowiadujemy się, że co prawda sam bankomat został uszkodzony, ale złodziejom nie udało się ukraść gotówki. Aktualnie maszyna została oklejona taśmą zabezpieczającą. Nie powtórzyła się zatem sytuacja jak w Nacpolsku gm. Naruszewo, gdzie 10 października 2022 roku, podobna próba zakończyła się dla złodziei sukcesem. Sprawcy zdarzenia w Naruszewie do tej pory nie zostali znalezieni.
Próba włamania do bankomatu w Naruszewie. Sprawcy poszukiwani
-
Paweł Wiewiórkowski
- 10.01.2024 12:30

Data dodania:
10.01.2024 12:30
Wyświetleń:
1819
SŁUCHAJ NAS ONLINE!
Reklama
Temperatura: 20°C Miasto: Płońsk
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 14 km/h
Reklama
Reklama