W niedzielę do płońskich policjantów zgłosiły się trzy kobiety, które w czasie robienia zakupów na targowisku miejskim straciły swoje portfele z pieniędzmi i dokumentami. Sprawcy wykorzystali nieuwagę 75-letniej mieszkanki pow. płońskiego oraz 50-latki z pow. nowodworskiego i ukradli portfele bezpośrednio z damskich torebek noszonych przez kobiety na ramieniu lub w ręku. 30-latce z pow. żuromińskiego kieszonkowcy wyjęli portfel bezpośrednio z plecaka.
Trzy kobiety straciły portfele z dokumentami i pieniędzmi podczas zakupów
-
Paweł Wiewiórkowski
- 13.11.2023 09:04

Źródło: Zdjęcie poglądowe/pixabay
Data dodania:
13.11.2023 09:04
Wyświetleń:
612
SŁUCHAJ NAS ONLINE!
Reklama
Temperatura: 15°C Miasto: Płońsk
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 11 km/h
Reklama
Reklama