We wtorek 19 września na DK 50 w miejscowości Wróblewo w gm. Naruszewo, 51-letni kierowca ciężarówki do przewozu betonu jadącej w stronę Płońska, wskutek nagłego hamowania stracił kontrolę nad pojazdem. Auto zjechało z jedni i przewróciło się na bok. Z policyjnych ustaleń wiemy, że mężczyzna nie potrzebował pomocy medycznej. Był trzeźwy. Z uwagi, że samochód znajdował się poza drogą obyło się bez utrudnień i korków. Na miejscu pojawił się dźwig, który postawił ciężarówkę na kołach.
Ciężarówka wypadła z drogi we Wróblewie
-
Paweł Wiewiórkowski
- 20.09.2023 10:52

Źródło: OSP KSRG Radzymin
Data dodania:
20.09.2023 10:52
Wyświetleń:
2075
SŁUCHAJ NAS ONLINE!
Reklama
Temperatura: 22°C Miasto: Płońsk
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 9 km/h
Reklama
Reklama