wtorek, 23 czerwca 2026 19:26
Reklama

Dyrektorzy nadal będą kontynuować pracę w szkołach w Grodźcu i Chociszewie

Dyrektorzy nadal będą kontynuować pracę w szkołach w Grodźcu i Chociszewie

Źródło: Urząd Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą

W Urzędzie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą przeprowadzone zostały konkursy na stanowiska dyrektorów Szkół Podstawowych w Chociszewie i w Grodźcu. Decyzją komisji konkursowej, dyrektorami zostali aktualni szefowie placówek: Barbara Górnicka (SP w Grodźcu) oraz Pan Dariusz Umięcki (SP w Chociszewie).

 powiedział Radiu Płońsk Dariusz Umięcki.

Nowe kadencje potrwają 5 lat.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Reklama