środa, 24 czerwca 2026 16:26
Reklama

CAS rusza w gminie Ojrzeń. W czwartek spotkanie informacyjne dla mieszkańców

CAS rusza w gminie Ojrzeń. W czwartek spotkanie informacyjne dla mieszkańców

Źródło: Facebook | @Gmina Ojrzeń

Mieszkańcy gminy Ojrzeń będą mogli włączyć się w tworzenie oferty nowego Centrum Aktywnego Seniora. Stowarzyszenie „AS” zaprasza na otwarte spotkanie poświęcone uruchomieniu pierwszego Centrum Aktywnego Seniora wraz z filiami w Ojrzeniu i Kraszewie. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 25 czerwca, w świetlicy OSP w Ojrzeniu. 

Organizatorzy chcą poznać potrzeby mieszkańców, przedstawić plan działania placówki, odpowiedzieć na pytania oraz omówić możliwości dalszego rozwoju inicjatywy w gminie.

Wyjaśnia Monika Prusaczyk ze Stowarzyszenia „AS”. W wydarzeniu mogą uczestniczyć przedstawiciele organizacji pozarządowych, samorządu, sołectw, seniorzy i ich rodziny. Jak podkreślają organizatorzy, spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców, którzy chcą mieć wpływ na kształt oferty skierowanej do seniorów i rozwój lokalnych działań społecznych. Początek spotkania w czwartek o godz. 17:00 w świetlicy OSP w Ojrzeniu. Wstęp wolny.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Reklama