środa, 24 czerwca 2026 11:39
Reklama

Siatkarski turniej na zakończenie roku szkolnego w Płońsku

Siatkarski turniej na zakończenie roku szkolnego w Płońsku

Młodzieżowa Rada Powiatu Płońskiego sportowo kończy rok szkolny. W hali Zespołu Szkół Nr2 im. Leona Rutkowskiego w Płońsku zorganizowała turniej piłki siatkowej. W zawodach na Rutkach wzięły udział reprezentacje szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez powiat. Najlepsza okazała się drużyna gospodarzy z Zespołu Szkół nr 2 przed I LO w Płońsku oraz Zespołem Szkół nr 1. Najlepszym zawodnikiem wybrano Konrada Romana. To nie tylko zdrowa rywalizacja, ale także integracja i promocja aktywności wśród młodzieży – podkreślała Justyna Klimkiewicz, przewodnicząca Młodzieżowej Rady Powiatu.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Reklama