Młodzieżowa Rada Powiatu Płońskiego sportowo kończy rok szkolny. W hali Zespołu Szkół Nr2 im. Leona Rutkowskiego w Płońsku zorganizowała turniej piłki siatkowej. W zawodach na Rutkach wzięły udział reprezentacje szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez powiat. Najlepsza okazała się drużyna gospodarzy z Zespołu Szkół nr 2 przed I LO w Płońsku oraz Zespołem Szkół nr 1. Najlepszym zawodnikiem wybrano Konrada Romana. To nie tylko zdrowa rywalizacja, ale także integracja i promocja aktywności wśród młodzieży – podkreślała Justyna Klimkiewicz, przewodnicząca Młodzieżowej Rady Powiatu.
Reklama
Siatkarski turniej na zakończenie roku szkolnego w Płońsku
-
Janusz Popłonkowski
- Dzisiaj, 10:02

Data dodania:
24.06.2026 10:02
Wyświetleń:
44
SŁUCHAJ NAS ONLINE!
Reklama
Temperatura: 26°C Miasto: Płońsk
Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 12 km/h
Reklama
Reklama