O tytuł Orlikowego Mistrza Powiatu Płońskiego walczyło w tym roku dokładnie 21 drużyn z regionu. Turniej rozegrany w trzech lokalizacjach, z finałami przy Zespole Szkół nr 1 w Płońsku, zorganizowało stowarzyszenie Graj z Krystianem. Sportowa rywalizacja toczyła się nie tylko o puchary i nagrody, ale także o możliwość zmierzenia się w czasie Pucharu Polski w Socca.
Ostatecznie, po raz drugi z rzędu, w Orlikowych Mistrzostwach Powiatu Płońskiego triumfowała drużyna Goliat Leoncin, która w finale pokonała ekipę Qwork. Obie drużyny będą miały zmierzyć się z najlepszymi w kraju w czasie Pucharu Polski. Podium uzupełnili piłkarze Star Team, którzy pokonali w meczu o 3. miejsce SC Poświętne.
