poniedziałek, 22 czerwca 2026 12:53
Reklama

Goliat Leoncin obronił tytuł Orlikowego Mistrza Powiatu Płońskiego

Goliat Leoncin obronił tytuł Orlikowego Mistrza Powiatu Płońskiego

Źródło: Facebook | Alicja Unierzyska Foto

O tytuł Orlikowego Mistrza Powiatu Płońskiego walczyło w tym roku dokładnie 21 drużyn z regionu. Turniej rozegrany w trzech lokalizacjach, z finałami przy Zespole Szkół nr 1 w Płońsku, zorganizowało stowarzyszenie Graj z Krystianem. Sportowa rywalizacja toczyła się nie tylko o puchary i nagrody, ale także o możliwość zmierzenia się w czasie Pucharu Polski w Socca.

Ostatecznie, po raz drugi z rzędu, w Orlikowych Mistrzostwach Powiatu Płońskiego triumfowała drużyna Goliat Leoncin, która w finale pokonała ekipę Qwork. Obie drużyny będą miały zmierzyć się z najlepszymi w kraju w czasie Pucharu Polski. Podium uzupełnili piłkarze Star Team, którzy pokonali w meczu o 3. miejsce SC Poświętne.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Reklama